Gifts holders

Witaj, Obdarzony. W świecie, w którym się znalazłeś wszystkim są dwie olbrzymie armie - Organizacja i Fabryka. Możesz przyłączyć się do szeroko rozumianego "dobra", lub zostać równie szeroko rozumianym "rebeliantem". Wybór należy do Ciebie. Ale pamiętaj. Świat stoi u Twych stóp, Obdarzony.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Forum jest całkowicie nowe! Proszę, nie zrażaj się jego pustkami, tylko pomóż nam je rozkręcić! Zapraszam do rejestracji!

#1 2010-11-27 18:23:44

 Nokturn

Administrator

4538637
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 50
Należy do:: Fabryki
Dar:: celność, kontrola światła
Karta:: 1000 ellarów

Obszar "Pod molo"

Tu zatrzymują się wszyscy Ci, którzy nie mają fachu nad głową. Można tu spotkać naprawdę zaskakujące osoby, wiele z nich jest Obdarzonymi.

Offline

 

#2 2010-12-09 17:08:07

Tetrahord

administrator

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 10
Należy do:: Organizacji
Dar:: Iluzja, Manipulacja umysłowa
Karta:: 1425 ellarów

Re: Obszar "Pod molo"

Ocknąłem się i zobaczyłem dwóch mężczyzn silnie trzymających mnie na mych wątłych nogach. Nie mogłem myśleć tylko ostatki sił pozostały mi na widzenie umysłem. Coś blokowało mi mózg. Pytanie w mojej głowie pojawiły się po chwili pytania. Bezwładnie zacząłem pytać. Gdzie ja jestem? Gdzie jest mój skryba? Co zamierzacie ze mną zrobić?

Offline

 

#3 2010-12-09 17:21:45

 Nokturn

Administrator

4538637
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 50
Należy do:: Fabryki
Dar:: celność, kontrola światła
Karta:: 1000 ellarów

Re: Obszar "Pod molo"

Ku Twemu zdziwieniu, mimo osłabienia udało Ci się dostrzec sporo z tego co się działo w okół. Na przeciwko Ciebie stał wysoki człowiek. Odrzuciłeś możliwość, że to członek Fabryki, ponieważ gdyby tak było, zapewne byś już nie żył. Za Tobą, z kolei, leżał Twój skryba. Po chwili zaczęli wyjaśniać Ci, co się dzieje.
- Zrozum, że nie chcemy dla Ciebie źle. Wiem, że wydaje Ci się to dziwne, ale mamy prośbę. Jesteśmy ugrupowaniem przemytników, zajmujemy się przewozem broni, czasem eksperymentalnych środków, mamy więc dla Ciebie propozycję. Nie sądź, że to coś przyjemnego, ale... Poproszono nas, abyśmy dostarczyli nieco broni do Fabryki, a wiemy, że zależy Ci na rozpoznaniu się w ich systemie. Możemy Cię zabrać ze sobą, wiem, że posiadasz Dar iluzji, więc nikt Cię nie rozpozna. Oczywiście, będzie Cię to kosztować, ale cena później. A i przepraszam za Twego wspólnika, musieliśmy go zabrać, żeby nie było świadków. Chcesz go zabić? Tak będzie wygodniej.
Targnęły Tobą mieszane uczucia. Niby chciał Cię zabić, ale... wpłynął na Twój ogólny osąd.
- Mniejsza o to, ustalimy to później - kontynuował przemytnik - Przez kilka dni będziemy się przygotowywać do drogi w Santa Julia. Potem jedziemy do Małej Walerii. Wchodzisz w to?

Offline

 

#4 2010-12-09 18:47:21

Tetrahord

administrator

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 10
Należy do:: Organizacji
Dar:: Iluzja, Manipulacja umysłowa
Karta:: 1425 ellarów

Re: Obszar "Pod molo"

Propozycja zdawała mi się dość dobra jak dla dawnego Tetrahorda. Przypomniałem sobie mojego skrybę. Przypomniało mi się że chcę stać się przecie dobrym. Targały mną różne uczucia rozum podpowiadał ,,tak zrób to, przecie tego pragniesz", a serce choć z kamienia powoli się kruszyło i poczęło wołać ,,odmów przecież chcesz być dobrym". Postanowiłem raz w życiu powiedzieć coś co mówi mi serce. Poprosiłem zatem:
-Proszę nie zabijajcie mego skryby i ja nie mam chęci go zabijać- zamilknąłem na chwiłę. Po czym zapytałem:
-Jakie są konsekwencje mojej rezygnacji z tej propozycji?-czekałem na odpowiedź.

Offline

 

#5 2010-12-09 20:33:11

 Nokturn

Administrator

4538637
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 50
Należy do:: Fabryki
Dar:: celność, kontrola światła
Karta:: 1000 ellarów

Re: Obszar "Pod molo"

- Hmmm... Konsekwencje... Myślę, że wystarczy, ze wyszkolisz swojego skrybę - uśmiechnął się z sympatią. - To był test. Gdybyś nakazał go zabić, zapewne zamiast niego trupem był byś Ty. Teraz udowodniłeś nam, że jesteś lojalny dla swoich ludzi. Musisz tylko wszystko zorganizować  tak, żeby skryba nic ludziom nie wypaplał. To nie powinien być problem, biorąc pod uwagę, że jest Ci winien życie. W takim razie proponuje, abyśmy spotkali się za godzinę w opuszczonym budynku, na obrzeżach miasta. Chcesz przejść się po mieście, czy ruszasz od razu do miejsca spotkania?

Offline

 

#6 2010-12-10 22:11:36

Tetrahord

administrator

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 10
Należy do:: Organizacji
Dar:: Iluzja, Manipulacja umysłowa
Karta:: 1425 ellarów

Re: Obszar "Pod molo"

-Spotkajmy się zatem za godzinę w opuszczonym budynku - odpowiedziałem ze spokojem - Chciałbym się trochę przespać, odpocząć,  czy moglibyśmy przełożyć to na trochę później - zapytałem z wielka niepewnością, lecz miałem wielka nadzieje że zrozumie że ledwo widzę umysłem, a co dopiero myślę odpowiedzialnie i dość logicznie.Czekałem na odpowiedź jak na wyrok śmierci obawiałem się popsucia naszych stosunków.

Offline

 

#7 2010-12-10 22:26:05

 Nokturn

Administrator

4538637
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 50
Należy do:: Fabryki
Dar:: celność, kontrola światła
Karta:: 1000 ellarów

Re: Obszar "Pod molo"

- Masz więc czas do jutra, ale proszę Cię, przygotuj się odpowiednio. Widząc po Twoim stanie, może faktycznie lepiej, jeśli odłożymy nasze dalsze rozmowy - uśmiechnął się, po czym ciągnąc za sobą swego skrybę i służących, pozostawił samego pod molo.
Teraz powinieneś pójść do baru, utopić smutki, albo przejść się po centrum, obejrzeć sklepy, może ewentualnie pospacerować po mieście. Tak, czy owak wybór należał do Ciebie. Ważne, żebyś nie wydał zbyt wiele, w końcu jeszcze pozostaje zapłata za przewóz do Fabryki. No właśnie... Dostaniesz się tam i co? Rozpocząłeś intensywne myślenie, nad planem działania. A plan ten do łatwych nie będzie należał, o nie...

Offline

 

#8 2010-12-12 21:13:07

Tetrahord

administrator

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 10
Należy do:: Organizacji
Dar:: Iluzja, Manipulacja umysłowa
Karta:: 1425 ellarów

Re: Obszar "Pod molo"

Postanowiłem więc pójść do centrum i znaleźć może jakieś miejsce, gdzie mógłbym odpocząć. Byłem bardzo wycieńczony i gdybym nie znalazł hotelu dogodnego dla mojej kieszeni padłbym zaiste, a zwłoki moje pożarłyby okrutne gryzonie albo ptactwo powietrzne. Stojąc ledwo na nogach i zapłaciwszy za pokój wszedłem doń i padłem na łóżko. Noc minęła spokojnie, choć co chwila przewracałem się z boku na bok myśląc o jutrzejszym spotkaniu. Nadszedł ranek obudziłem się więc i czym prędzej udałem się nań.

Offline

 

#9 2010-12-13 16:32:54

 Nokturn

Administrator

4538637
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 50
Należy do:: Fabryki
Dar:: celność, kontrola światła
Karta:: 1000 ellarów

Re: Obszar "Pod molo"

//Ale streszczenie No niech Ci będzie. A, i hotel kosztował Cię 75 ellarów//

Dalej piszemy tu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pileckiego.pun.pl www.bioniceheroes.pun.pl www.jaruga.pun.pl www.eti2009.pun.pl www.thinandperfect.pun.pl